Par mums

STATS Serviss – labs serviss!

STATS Serviss ir būvtehnikas, elektroinstrumentu un dažādu būvdarbu veikšanai nepieciešamā aprīkojuma nomas un tirdzniecības uzņēmums ar ilggadēju pieredzi nozarē.
Ja esat profesionāls celtnieks vai vienkārši remontējiet dzīvokli, bet varbūt būvējiet māju vai veicat zemes darbus, pie mums atradīsiet visu nepieciešamo minēto būvdarbu veikšanai.

Tehniku mēs Jums varam arī piegādāt nepieciešamajā laikā un vietā. Specifisku darbu veikšanai piedāvājam nolīgt speciālistu, kas attiecīgos darbus veiks ātri un profesionāli.

Ja gadījumā neziniet, kādi instrumenti vai tehnika ir nepieciešama, lai veiktu iecerētos darbus – neuztraucieties, nāciet pie mums, jo mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko un ieteiks, kā realizēt darbus ātrāk un ar mazāku piepūli. Mūsu devīze: “Pasaki, kas ir jāizdara, un mēs Tev ieteiksim atbilstošāko tehniku”.

Labs serviss, atsaucīga apkalpošana un kvalificēti speciālisti ir faktori, ko mūsu klienti ir atzinīgi novērtējuši, un tāpēc atgriežas pie mums atkal un atkal.

Nāciet un novērtējiet!

Projekti un objekti

SIA Stats Serviss būvtehnika A/S A.C.B objektā Jūrmalā.

Atbalstam Sorokinu un Buividu

Rīgas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca 

Starptautiskais mūzikas festivāls LABADABA

Latvijas Mākslas akadēmijas izstāde, gadatirgus – JARMARKA

Rīgas Doma baznīcas rekonstrukcija

Objekti Baltkrievijā

 

Mēs Jums atzvanīsim

Mēs Jums atzvanīsim

Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs jums atzvanīsim vienas darba dienas laikā

Jūsu vārds

Jūsu e-pasts

Jūsu tālrunis

Jūsu pilsēta

Visi lauki ir obligāti jāaizpilda

Aizvērt