Par mums

Paveic lielus darbus ar Stats Serviss!

Stats Serviss ir būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas uzņēmums, kas piedāvā klientiem praktiski visus palīginstrumentus, tehniku un aprīkojumu, kas nepieciešams dažādu būvdarbu vai dārza darbu veikšanai, – no urbja līdz traktoram.

Mūsu klienti Latvijā un filiālēs ārzemēs ir gan profesionālas būvnieku kompānijas, gan privātpersonas, kas, iespējams, pirmo reizi veic šādus darbus. Viņi izvēlas Stats Serviss, jo novērtē mūsu profesionalitāti un plašo piedāvājumu.

Stats Serviss ir vairāk nekā 20 gadu pieredze nozarē, un mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu un ieteiks, kā realizēt darbus ātrāk, efektīvāk un ar mazāku piepūli.

Mēs varam piegādāt tehniku nepieciešamajā laikā un vietā. Specifisku darbu veikšanai piedāvājam nolīgt mūsu speciālistu, kas attiecīgos darbus veiks ātri un profesionāli.

Stats Serviss ir vairāku pasaulē atzītu būvtehnikas un instrumentu zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā, kas klientiem nodrošina visaugstākās kvalitātes tehniku un izcilu servisu ar tiešu ražotāja atbalstu.

Mēs nemitīgi pilnveidojam savu servisu, piedāvājuma klāstu un arī zināšanas par jaunākajiem tehnikām un to pielietošanas iespējām, lai varētu saviem klientiem ieteikt un piedāvāt vislabāko risinājumu, kā paveikt viņam nepieciešamos darbus ātri, viegli un ērti.

 

Autortiesības © Stats Serviss, 2011 - 2018, Sīkdatņu politiku, Privātuma aizsardzības un datu apstrādes politiku